Pomoc prawna

Jestem licencjonowanym doradcą restrukturyzacyjnym. Swoją wiedzę zawdzięczam studiom prawniczym na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz praktykom w kancelarii. Pomagam z trudnościami finansowymi firmom, które dotknęło zadłużenie i grozi im niewypłacalność. W takich momentach doradzam restrukturyzację Klientom z Bielska-Białej. Dzięki temu mechanizmowi przedsiębiorstwo zyskuje dodatkowy czas na odbudowę aspektu finansowego, a poza tym uzyskuje możliwość zawarcia układu z wierzycielami i spłatę zaległych transakcji. Świadczoną przeze mnie pomoc kieruję również do konsumentów, których sytuacja finansowa nie jest klarowna. Zachęcam do zapoznania się z usługą restrukturyzacji na terenie Bielska-Białej.

Upadłość konsumencka – pomoc prawna w Bielsku-Białej

Popadłeś w dług i nie potrafisz poradzić sobie ze spłatą kredytów? Kancelaria pomoże Ci wyjść naprzeciw problemom finansowym. Upadłość konsumencka jest przeznaczona dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, naszych adwokatów interesują przede wszystkim sprawy w obrębie Bielska-Białej. Postępowanie sądowe kieruje się głównie do osób, które stały się niewypłacalne – czyli nie są w stanie wykonać swoich zaplanowanych zobowiązań pieniężnych. Oferuję konsultacje i doradztwo dla takich ludzi, pomoc przy przygotowywaniu wniosku oraz reprezentowanie dłużnika przed sądem. Oczywiście konsument może przeprowadzić sam cały proces, ale nie znając prawa i jego zasad, zaleca się skorzystać z usług adwokatów. Obsługa w sprawie upadłości konsumenckiej przez Kancelarię Adwokacką Patryk Ponikiewski w Bielsku-Białej to gwarancja skutecznego rozwiązania zaistniałych problemów.

Syndyk a postępowanie upadłościowe – usługi prawne na terenie Bielska-Białej

Syndyk pełni ważną rolę w postępowaniach upadłościowych. To organ powoływany przez trybunał w związku ze sprawą ogłoszenia upadłości. Często padają stwierdzenia porównujące go do działania komornika sądowego, jednak ich prace przebiegają w zupełnie inny sposób. Syndyk jest pośrednikiem między dłużnikiem, wierzycielami oraz sądem, np. z Bielska-Białej. Służę pomocą prawną w sprawach związanych z kwestiami upadłościowymi. Wieloletnie doświadczenie, a także zadowolenie byłych Klientów poświadczają o skuteczności. Serdecznie zachęcam do skorzystania z proponowanej oferty w sprawie syndyka w obrębie Bielska-Białej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie kancelarii w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Rozwód a podział majątku z udziałem adwokata – Bielsko-Biała

Czynności w sprawie podziału majątku związanego ze sprawą rozwodową mogą być złożone i stać się obciążającym procesem. Warto postawić na staranne negocjacje – dzięki nim obie strony zostaną usatysfakcjonowane. Kancelaria Adwokacka Patryk Ponikiewski podejmie się pomocy przy sprawie związanej z rozwodem na terenie Bielska-Białej. Poza tym udzielę rad przy procesach dotyczących problemów tego zagadnienia. Rolą prawnika jest skutecznie rozstrzygać spory oraz doprowadzać do rozwiązań zadowalających każdego. Niestraszne są dla mnie również kwestie podziału majątku i postępowania z tym związane w Bielsku-Białej. Adwokat pełni przede wszystkim funkcję doradczą oraz reprezentacyjną w całym procesie. Skontaktuj się z Nami, jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej związanej z rozwodem prowadzonym w obrębie Bielska-Białej. Każda sytuacja jest inna, wymaga też indywidualnego rozpatrzenia – Kancelaria Adwokacka Patryk Ponikiewski gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Poprowadzi sprawy rozwodowe, w tym także podział majątku. Po więcej szczegółów zapraszam do filii w Bielsku-Białej.

 

Chcesz uzyskać poradę prawną?